Jeszcze więcej Resident Evil w Dead by Daylight. Nowy zwiastun pokazuje ulubieńca fanów

Dead by Daylight ponownie łączy siły z Resident Evil [WIDEO]
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Dead by Daylight dostanie jeszcze więcej Resident Evil. Za sprawą DLC Resident Evil Project W do sieciowego horroru trafią nowe postacie.

Behaviour Interactive jest obecnie mocno zajęte. Studio pracuje nad co najmniej dwiema nowymi grami, z czego jedna to świetnie zapowiadający się „labiryntowy sieciowy FPS” Meet Your Maker. Oprócz tego deweloperzy cały czas wspierają swój największy hit, czyli Dead by Daylight. Sieciowy horror regularnie dostaje nowości. Nowy zwiastun pokazuje natomiast kolejne atrakcje, ponownie związane z cyklem Resident Evil.

O kolejnym DLC wiadomo było od jakiegoś czasu, jednak twórcy nie przekazali konkretów. I w zasadzie wciąż ich nie znamy, ale przynajmniej mamy nowy trailer. Ten skupia się na trzech nowych postaciach. Fani Resident Evil z pewnością bez trudu je rozpoznają. Chodzi o Rebeccę Chambers, Adę Wong i kultowego „złola”, Alberta Weskera.

Nowy materiał może i faktycznie pokazuje nam fajny klimacik i potencjalne umiejętności bohaterów, ale brak w nim „surowej” rozgrywki. Na gameplay zapewne przyjdzie nam poczekać do momentu, aż twórcy ogłoszą datę premiery. Na razie jest to wyłącznie „coming soon”, co w zasadzie nic nie oznacza.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie