Będzie więcej Resident Evil w Dead by Daylight? Do gry mogą trafić kolejne kultowe postacie

Resident Evil w Dead by Daylight
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Resident Evil już raz pojawiło się w Dead by Daylight. Najnowsze plotki wskazują na to, że fani mogą oczekiwać jeszcze więcej zawartości. Kto będzie zabójcą?

Dead by Daylight to jedyny ostały się na rynku tak długo reprezentant „asymetrycznych horrorów multiplayer”. Tytuł zawdzięcza swój sukces nie tylko wiernej bazie graczy czy naprawdę świetnej rozgrywce. DbD się przecież niemal nieustannie rozwijane. Twórcy dodają do gry nie tylko autorskie postacie, ale również korzystają z zewnętrznych IP. Dlatego też gracze mogą radośnie hasać po mapach jako Sadako czy siać grozę jako Piramidogłowy.

Fani gry dostali już DLC z Resident Evil. Grywalnymi postaciami stał się Leon Kennedy i Jill Valentine i zabójca, czyli Nemezis. Najnowsze plotki wskazują na świetne wieści. Być może to nie koniec współpracy z Capcomem. Warto jednak pamiętać, aby do wszelkich niepotwierdzonych informacji podchodzić z dystansem.

YouTuber schmuckles dostał w marcu prywatną wiadomość. Jej autor twierdził, że wie, co Behaviour Interactive planuje w DbD na przyszłość. Zdradził on kolejne nowości w następnych sezonach. Wtedy jednak nie było żadnych przesłanek, aby mu ufać. Z czasem okazało się, że w 6. sezonie do gry trafi kolejny potwór, którego wyciek zauważono na Reddicie. Udostępnione screeny jednoznacznie potwierdzają, że autor wiadomości do YouTubera wiedział, jak nowy zabójca będzie się nazywać i jak ma wyglądać.

I choć nie oznacza to, że reszta przecieków również ma się potwierdzić, teraz przynajmniej jest jakiś dowód na wiarygodność tych rewelacji. Zgodnie z nimi, w kolejnych sezonach należy spodziewać się jeszcze więcej współpracy z Capcom. W DbD mają pojawić się kolejne postacie z Resident Evil. Wśród nich należy wymienić Adę Wong i Rebeccę Chambers. Ich przeciwnikiem ma zostać nie kto inny jak sam Albert Wesker. Rzekomo w następnym sezonie może pojawić się także zabójca-rycerz. Współpraca ze Scooby-Doo potwierdzona?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie