Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Data premiery Crysis Remastered. PlayStation Access tłumaczy sytuację [Aktualizacja]

[Aktualizacja]

Ekipa PlayStation Access tłumaczy na swoim kanale YouTube, że wcześniejszy filmik zawierający informacje o dacie premiery Crysis Remastered  był błędny. Informacje o premierach w PlayStation Store zawsze podlegają zmianom w ostatniej chwili i przy tym tytule popełniliśmy błąd. Przepraszamy za to i dziękujemy za zrozumienie!

PlayStation Access opublikowało nowy filmik z premierami na PS4, już bez Crysis Remastered:

[Oryginalna wiadomość]

Prawdopodobnie już w tym tygodniu zagramy w Crysis Remastered na PlayStation 4.

Brytyjski oddział PlayStation tradycyjnie wypuszcza na YouTube filmiki promujące nowe gry na PS4. Co ciekawe, w najnowszym pojawia się Crysis Remastered i to z datą premiery na ten piątek (21 sierpnia). Filmik, początkowo dostępny publicznie, jest teraz ustawiony jako wideo prywatne.

Bardzo wątpliwe, by tak poważna redakcja popełniła błąd przygotowując materiał. Zatem możemy liczyć na to, że Crysis Remastered rzeczywiście ogramy na PlayStation 4 jeszcze w tym tygodniu. Może że materiał powstał wcześniej, a Crytek w ostatniej chwili zmienił plany odnośnie premiery. Takiego scenariusza również nie można wykluczyć.

Przypominamy, że Crysis Remastered zadebiutował na Nintendo Switch, a premiera na PS4, Xbox One i PC została przesunięta z powodu złego odbioru trailera gry. Społeczność krytykowała dewelopera za marną jakość grafiki remastera podkreślając, że strzelanka wygląda o niebo lepiej z nieoficjalnymi modami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się