Spider-Man-PS4

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy upominek na premierę Spider-Man: Silver Lining

Dzisiaj posiadacze PlayStation 4 mogą sięgnąć po ostatnie dodatek do gry z Człowiekiem Pająkiem. Spider-Man: Silver Lining jest już dostępny, a deweloperzy maja dla każdego miły upominek.

Studio Insomnaic Games wydało wczoraj aktualizację do swojej gry, która poprzedzała nadejście Spider-Man: Silver Lining. Update to również ukłon w stronę fanów klasycznego Człowieka Pająka i zarazem miły prezent na święta. Twórcy gry podarowali nam bowiem za darmo kolejny strój dla bohatera, który jest wiernym odwzorowaniem kostiumu, w jakim Tobey Maguire (jako Peter Parker) hasał w kinowym filmie z 2002 roku. Skórkę zobaczycie na screenie rozpoczynającego tego newsa.

Premiera Spider-Man: Silver Lining

Dzisiaj (21 grudnia) debiutuje ostatni dodatek do gry Spider-Man. Oto opis DLC z PS Store: Silver Sable powraca w pełnym akcji zakończeniu Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps. Zabójczo niebezpieczna najemniczka musi odzyskać skradziony przez przestępców sprzęt Sable International. Ponieważ jednak kapitan policji Yuri Watanabe została wysłana na przymusowy urlop po kontrowersyjnych działaniach w związku z gangsterem Hammerheadem, a na horyzoncie czai się jeszcze większe zagrożenie, Spider-Man musi nawiązać niespodziewany sojusz, by uchronić miasto przed zbliżającą się zagładą.

Cena dodatku to 33 zł.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%