Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy HITMAN – Pakiet letni do pobrania na PC, PS4 i Xbox One

Studio IO Interactive szykuje się powolutku do premiery Hitmana 2. Na nowe przygody agenta 47 poczekamy do listopada, a teraz możemy dostać za darmo HITMAN – Pakiet letni. Oto linki do pobrania oraz opis zawartości paczki.

Jeśli nie mieliście okazji pograć w Hitmana z 2016 roku, dzisiaj możecie sięgnąć po trzeci epizod tej gry (było 9 odcinków), który jest rozdawany za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Deweloperzy przygotowali tzw. HITMAN – Pakiet letni, który ściągniecie z tego miejsca:

HITMAN – Pakiet letni za darmo. Co zawiera?

Pakiet letni HITMANA zawiera kompletny Epizod 3 – główną misję fabularną, kontrakty trybu eskalacji, 20 poziomów mistrzostwa oraz ponad 120 wyzwań! Ponadto otrzymasz także pełen dostęp do wszystkiego w placówce ICA.

Pakiet letni zawiera:
– 3 misje fabularne ze wszystkimi przerywnikami filmowymi
– 8 kontraktów trybu eskalacji
– Ponad 120 wyzwań
– 24 trofea

Uwaga: Dostęp do gry zapewniony przez czas trwania pakietu letniego, lecz po zakupieniu pełnej wersji produktu zapisane stany gry zostaną do niej przeniesione.

Oferta darmowego pobrania HITMAN – Pakiet letni  jest ograniczona czasowo. Nie wiemy jednak, kiedy rozdawnictwo się skończy. Lepiej zatem nie zwlekać i klikać w podane powyżej linki!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%