Hitman z brodą i włosami wygląda całkiem nieźle. Może i hipster, ale i tak jest twardzielem

Hitman z brodą i włosami wygląda zadziwiająco dobrze
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Pewien fan postanowił pokazać na Reddicie, jak wyglądałby Hitman z brodą i włosami w stylu „artystycznego hipstera”. Absolutnie niefunkcjonalne, ale efekt nie jest zły.

Agent 47 to ikoniczna już postać z kodem kreskowym na swojej łysej glacy. Co jednak, gdyby popularny Hitman zapuścił włosy i brodę? No cóż – wiele zależy od fryzury i stylu, jaki mógłby obrać. Jeden z graczy zdecydował się pokazać swoją wersję „owłosionego” zabójcy na zlecenie.

Hitman czy hipster?

Za pomocą popularnej aplikacji FaceApp można zmieniać zdjęcia i je ulepszać, z nastawieniem na edycję twarzy. Jeden z graczy skorzystał z narzędzia, ale nie z myślą o rzeczywistym człowieku, a postaci z gry wideo. Na cel wziął Agenta 47, którego postanowił zupełnie odświeżyć. Im dłużej patrzę na taką wizję, tym bardziej jestem skłonny zagrać w „reboot totalny”, w którym 47 zupełnie zmienia się nie do poznania. Coś w stylu opowieści „old man 47”.

W każdym razie zdjęcie znajdziecie poniżej. Oczywiście postać ta wyglądałaby zupełnie inaczej i wszystko zależy od konkretnej fryzury czy stylu brody i wąsów. W tym przypadku trudno nie pokusić się o skojarzenia z hipsterami. Szczerze mówiąc, Agent 47 w tym wydaniu wygląda jak wiele osób, które kojarzę, ale nie wiem, o kogo mi chodzi.

Najciekawsze w tym jest fakt, iż uwielbiana postać wciąż wygląda naprawdę nieźle. Może i nie jest aż tak sugestywny, jak wersja oryginalna, ale broda i włosy nie ujmują mu niepokoju i profesjonalizmu. To zapewne coś w tym oczach płatnego mordercy, co sugeruje, że mamy do czynienia z twardzielem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie