Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe weekendy z Dead by Daylight, Wreckfest i Zombieland: Double Tap

Pierwsza ze wspomnianych gier czeka na użytkowników PC, a Wreckfest oraz Zombieland: Double Tap udostępniono za darmo w ramach Free Play Days na Xbox One.

Microsoft po raz kolejny pozwala na darmowe sprawdzanie gier w akcji Free Play Days. Posiadacze konsol Xbox One mogą pobawić się przez najbliższe trzy dni przy Wreckfest oraz Zombieland: Double Tap. Warunek – trzeba posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold.

Wreckfest to szalone wyścigi stworzone przez legendarne studio Bugbear – twórców FlatOut 1 i 2. Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy. Wszystko w niezłej oprawie graficznej i przy wiernie oddanymi zasadami fizyki.

Zombieland: Double Tap to natomiast strzelanka twin-stick z widokiem izometrycznym, w której nawet czterech graczy może wspólnie rozgramiać umarlaków w lokalnym trybie gry wieloosobowej.

Darmowa zabawa ze wspomnianymi tytułami potrwa do poniedziałku (27 stycznia), do godz. 8:59 czasu polskiego.


Posiadacze komputerów PC mogą natomiast spędzić najbliższe dni przy asymetrycznej grze sieciowej w klimacie horroru – Dead by Daylight. Jeden gracz wciela się tutaj w mordercę, a pozostała czwórka odgrywa jego ofiary. Uciekinierzy nie mają żadnych szans w bezpośrednim starciu z psychopatą, zatem ich jedyną szansą jest pozostawanie w ukryciu, ciche przemykanie w cieniu oraz współpraca (możemy zastawiać pułapki).

Darmowy weekend z Dead by Daylight na Steam już się rozpoczął i potrwa 3 najbliższe dni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się