Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe Succubus Prologue na Steam i brutalny zwiastun bez cenzury

Polskie Madmind Studio udostępnia Succubus Prologue do pobrania za darmo. Posiadacze komputerów PC mogą zatem sprawdzić na własnej skórze, jak prezentuje się kolejny projekt twórców niezbyt udanego Agony.

Madmind Studio udostępnia demo nadchodzącego Succubus w formie Prologu. Choć poprzedni projekt dewelopera (Agony) borykał się z licznymi błędami, przez co nie został zbyt ciepło przyjęty przez wielu graczy, studio zdobyło popularność i ma swoich zwolenników, niemogących się doczekać kolejnej wykręconej i brutalnej gry.

Succubus Prologue zawiera dwa poziomy gry, na których spotkamy zróżnicowanych przeciwników. Ponadto deweloper udostępnia w ramach wersji demonstracyjnej arenę rankingową z globalnymi tabelami wyników, sklep z bronią i zbroją, bestiariusz i interaktywną mapą świata.

Opis Succubus Prologue prezentuje się natomiast tak: Zostań demoniczną kapłanką pożądania – Vydija i wykorzystaj jej wyjątkowe umiejętności, aby zemścić się na swoich wrogach.
Odzyskaj swoje królestwo, sprawiając, że piekło zadrży pod twoimi kopytami! Nie zostawiaj nikogo przy życiu, jeśli nie ugnie przed tobą kolan.

Twórcy gry udostępnili również świeżutki trailer Succubus, bez cenzury:

Succubus Prologue zbiera w większości pozytywne opinie na Steam. Data premiery pełnej wersji nie jest jeszcze znana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się