Brutalność, nagość i demony. Zobacz, jak gracze ocenili polskie Succubus

Succubus - demony wokół głównej bohaterki
PC

Niedawno zadebiutowała na Steamie gra Succubus, o której niejeden raz mogliście już usłyszeć. To polska produkcja, w której wcielacie się w tytułową bohaterkę chcącą dokonać zemsty. Jak wypada tytuł w oczach graczy?

Po opóźnieniu najnowszego dzieła Madmind Studio spore grono osób zmierzyło się już z nim i wyraziło swoją opinię. W chwili pisania tego artykułu na Steamie można znaleźć ponad 850 recenzji, z czego te w większości są bardzo pozytywne. Za co chwalona ta brutalna produkcja?

Succubus to gra bez wątpienia wyróżniająca się, między innymi poprzez swoją brutalność, nagość itp. Uważam, że gra robi to, czego twórcy nowych Postali nie potrafią już zrobić, a za co fani pokochali dwójkę, mianowicie zaszokować graczy poziomem brutalności i tego w jaki sposób się przejawia.

– pisze Raja

Widać, że studio po słabawym Agony postarało się nie popełnić tych samych błędów i wyszła naprawdę brutalną, ale zarazem dobrą grą.

– pisze Xicor1250

Pograłem godzinkę i poleciał refund. Nudna gierka, z drewnianym sterowaniem i irytującym voice-over. Warta może z 15 PLN-ów.

– pisze Probabilistyk

Co ciekawe, na ostatnią z powyższych recenzji odpisało samo Madmind Studio. Poinformowało, że niebawem do gry trafi patch poprawiający zawartość, więc gracze będą mieli powód by niedługo ponownie wrócić do produkcji. Nawet padło, że twórcy przygotowali nowe “chore akcje”. Nie ukrywam, że bardzo mnie tym zaciekawili.

A Wam jak przypadł Succubus do gustu? Co Wam się spodobało, a co nie?

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie