Succubus - demony wokół głównej bohaterki

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Brutalność, nagość i demony. Zobacz, jak gracze ocenili polskie Succubus

Niedawno zadebiutowała na Steamie gra Succubus, o której niejeden raz mogliście już usłyszeć. To polska produkcja, w której wcielacie się w tytułową bohaterkę chcącą dokonać zemsty. Jak wypada tytuł w oczach graczy?

Po opóźnieniu najnowszego dzieła Madmind Studio spore grono osób zmierzyło się już z nim i wyraziło swoją opinię. W chwili pisania tego artykułu na Steamie można znaleźć ponad 850 recenzji, z czego te w większości są bardzo pozytywne. Za co chwalona ta brutalna produkcja?

Succubus to gra bez wątpienia wyróżniająca się, między innymi poprzez swoją brutalność, nagość itp. Uważam, że gra robi to, czego twórcy nowych Postali nie potrafią już zrobić, a za co fani pokochali dwójkę, mianowicie zaszokować graczy poziomem brutalności i tego w jaki sposób się przejawia.

– pisze Raja

Widać, że studio po słabawym Agony postarało się nie popełnić tych samych błędów i wyszła naprawdę brutalną, ale zarazem dobrą grą.

– pisze Xicor1250

Pograłem godzinkę i poleciał refund. Nudna gierka, z drewnianym sterowaniem i irytującym voice-over. Warta może z 15 PLN-ów.

– pisze Probabilistyk

Co ciekawe, na ostatnią z powyższych recenzji odpisało samo Madmind Studio. Poinformowało, że niebawem do gry trafi patch poprawiający zawartość, więc gracze będą mieli powód by niedługo ponownie wrócić do produkcji. Nawet padło, że twórcy przygotowali nowe „chore akcje”. Nie ukrywam, że bardzo mnie tym zaciekawili.

A Wam jak przypadł Succubus do gustu? Co Wam się spodobało, a co nie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się