Darmowe multi w Xbox Live. Oto Multiplayer All-Access

Do tego Microsoft daje możliwość sprawdzenia za darmo Borderlands: The Handsome Collection.

Amerykański gigant ruszył z ciekawą inicjatywą. Otóż od dziś do najbliższej niedzieli posiadacze Xboksa 360 oraz Xboksa One będą mogli za darmo korzystać z rozgrywki sieciowej jaką daje posiadanie abonamentu Xbox LIve Gold. To jednak nie wszystko.

Z tej okazji Microsoft udostępnił za darmo grę Borderlands: The Handsome Collection, którą można testować do niedzieli. To świetna kolekcja Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel, która być może zachęci Was do stałego opłacania abonamentu Xbox Live Gold.

Skorzystacie z opcji darmowej gry sieciowej w Xbox Live?

Borderlands 2 już dostępna dla NVIDIA SHIELD Android TV oraz tabletów SHIELD

Od teraz gra Borderlands 2 jest dostępna w wersji dla systemu Android i mogą w nią zagrać posiadacze urządzeń z rodziny NVIDIA SHIELD (set-top box SHIELD Android TV, tablet SHIELD oraz tablet SHIELD K1).

Grę Borderlands 2 znają chyba wszyscy gracze. Jest ona kontynuacją niezwykle popularnej pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG. Dzięki niej gracze mogą doświadczyć unikalnego klimatu, mnogości postaci i wciągającej rozgrywki polegającej na współpracy z sojusznikami w trybie online.

Bohaterowie, umiejętności, lokacje, wrogowie, broń i inny sprzęt składają się na dopracowaną i wewnętrznie spójną historię. Gracz może rekrutować towarzyszy broni i uzbrajać ich po zęby, po to by mogli skutecznie walczyć u jego boku na niezbadanych i nieprzewidywalnych sceneriach planety Pandora.

Borderlands 2 na NVIDIA SHIELD:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.