Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w Prey już nie tylko na konsolach, lecz również na PC

Sprawdzicie grę akcji od studia Arkane?

Prey to naprawdę świetna gra w klimatach Sci-Fi i jeśli chcecie się dowiedzieć, dlaczego warto zagrać i przede wszystkim, komu spodoba się strzelanina, zajrzyjcie do naszej recenzji.

Po lekturze uderzajcie na Steam, gdzie czeka na Was trial Prey, który waży lekko ponad 8,7 GB i pozwala zapoznać się z pierwszą godziną fabuły. Wszystkie poczynione postępy przeniesiecie do pełnej wersji Prey, jeśli zdecydujecie się ją kupić. Do 29 sierpnia tytuł jest przeceniony na Steam o 50 procent.

Dotychczas Prey mogli testować jedynie posiadacze PlayStation 4 i Xbox One, sięgając po demo gry. Bethesda informuje jednak, że demo zostało zamienione na wersję trial. To oznacza, że postępy oraz trofea/osiągnięcia zdobyte w czasie wersji próbnej zostaną zapisane i będzie można je przenieść do pełnej wersji gry.

W zeszłym tygodniu ekipa Arkane Studios wypuściła patch 1.05 do Prey, który zawiera ponad 30 rozwiązań na różne problemy, włączając w to rozrywanie obrazu, którego doświadczali niektórzy gracze na PlayStation 4. Pełny opis aktualizacji z listą wszystkich poprawek znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%