Darmowe demo VR „Back to Dinosaur Island 2” już do pobrania

Crytek prezentuje możliwości swojej technologii.

Gracze z całego świata mogą od teraz poczuć moc wirtualnej rzeczywistości, spotęgowaną jakością, jaką oferuje silnik CRYENGINE.


Back to Dinosaur Island 2 spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem na targach E3 w 2015 roku i było dostępne tylko podczas kilku wydarzeń branżowych. Od teraz każdy gracz może pobrać demo zupełnie za darmo ze Steama.

W Back to Dinosaur Island 2 naszym zadaniem będzie wspiąć się po stromej ścianie klifu. Za naszymi plecami przelatują ogromne, skrzydlate dinozaury, na głowę spadają nam odłamki skały. Na chwilę odwracamy wzrok od ściany i naszym oczom ukazuje się imponujący, tajemniczy krajobraz. Zanurzamy się w innym świecie.

Pozytywne opinie tych, którzy jako pierwsi mogli zagrać w Back to Dinosaur Island 2, dały nam niesamowitą motywację do pracy nad dalszymi projektami wirtualnej rzeczywistości. Back to Dinosaur Island 2 to nie tylko uczta dla oka. Demo pozwala także na interakcję z otoczeniem, dzięki czemu poczujemy wyjątkową moc nowego medium, jakim jest wirtualna rzeczywistość. Udostępniając je za darmo, mamy nadzieję, że wielu graczy skorzysta z możliwości przeniesienia się na chwilę z rzeczywistości do świata dinozaurów – mówi Elijah Freeman, producent wykonawczy Cryteka.

W Back to Dinosaur Island 2 można zagrać przy użyciu gogli VR Rift SDK 0.8 i późniejszych systemów.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet