Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa Castlevania: Simon’s Destiny na silniku DOOM do pobrania

Jesteście fanami dwuwymiarowych odsłon serii Castlevania? A co powiecie na klasyczną rozgrywkę tyle że w 3D? Kto zainteresowany, niech pobiera Castlevania: Simon’s Destiny w nowej wersji.

Moder posługujący się pseudonimem Batandy wydał nową wersję swojego samodzielnego modu Castlevania uruchamianego za pomocą aplikacji GZDoom (darmowej modyfikacji oryginalnego silnika DOOM).

Castlevania: Simon’s Destiny jest swoistą adaptacją pierwszej odsłony serii z NES, tyle że ukazaną w pierwszoosobowej perspektywie. Wszystkie stare poziomy zostały odpowiednio przerobione, by mogły zaistnieć w 3D. Wyszło fenomenalnie, więc jeśli chcecie ponownie doświadczyć walki Simona z Draculą i jego armią nocy, koniecznie sprawdźcie tego moda!

Castlevania: Simon’s Destiny w wersji 1.3 zawiera ulepszone animacje oraz jeszcze lepsze efekty. Niestety moder nie ujawnił listy poprawek, lecz opublikował nowy trailer, który można obejrzeć poniżej.

Zainteresowani mogą pobrać Castlevania: Simon’s Destiny w wersji 1.3 za darmo z tego miejsca. Oto, jak możesz zainstalować i uruchomić grę.

  1. Pobierz Gzdoom (wersja 3.4.1 lub nowsza) na Zdoom.org
  2. Umieść Castlevania.ipk3 w tym samym folderze co Gzdoom
  3. Otwórz Gzdoom i wybierz „Castlevania: Simon’s Destiny” w oknie gry (Upewnij się, że ustawienia wideo poniżej pola wyboru są ustawione na „Hardware (OpenGL)”
  4. Graj!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%