Gra za darmo. Pobieraj niedostępną wcześniej na PC odsłonę Castlevanii

Gra-za-darmo-Castlevania
Newsy PC

Mamy dzisiaj coś specjalnego dla wielbicieli 8-bitowych tytułów rodem z NES. Świeżutka gra za darmo na PC to wzbogacona wersja hitu z 1987 roku.

Gra za darmo – Castlevania ReVamped do pobrania na PC

Lv.4 Games przedstawia fanowską przeróbkę klasycznej gry Castlevania, którą pierwotnie wydano na konsoli Nintendo Entertainment System (w skrócie NES) lata świetlne temu. Nigdy nie pojawiła się na komputerach PC, zatem mamy doskonałą okazję, by zapoznać się z nią na własnym blaszaku. I jak wynika z komentarzy osób, które pobrały plik, tytuł został fenomenalnie przygotowany i jest wart każdej sekundy przy nim spędzonej. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy “duszą” jeszcze w latach 80. gamingu.

Castlevania ReVamped nie jest zwykłym portem i dodaje do gry pewne elementy metroidvanii oraz zawiera szereg ulepszeń QoL. Grę za darmo możemy pobrać zarówno na systemy Windows, jak i na Linuxa.

Pamiętajcie, że gra bazuje na marce należącej do Konami, a więc jest możliwość, że fanowski twór zostanie w przyszłości zablokowany przez wspomnianą firmę. Więc kto ma ochotę na tego klasyka za darmo, niech po prostu pobiera plik i dołączy go do swojej kolekcji:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie