Takie niespodzianki lubimy. Odświeżona wersja kultowej gry zapowiedziana!

0 komentarzy

Są pierwsze konkrety.

Dzisiejszego popołudnia w sieci pojawiły się kolejne nieoficjalne informacje o Dark Souls Remastered, czyli pierwszej części kultowej serii w nowych szatach. Bandai Namco nie kazało nam długo czekać i potwierdziło wszystkie rewelacje. Na początek data premiery – 25 maja 2018 roku. Tytuł zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Switch.

Co ciekawe, nad wersją remastera na PC, PS4 i Xbox One pracuje polskie studio QLOC, które ma wykorzystać niektóre rozwiązania graficzne z ostatniej odsłony serii, czyli Dark Souls III.

Cyberpunk 2077 – cztery lata ciszy i jest sygnał od CD Projekt RED. Mistrzowskie posunięcie!

Jakość na konsolach? Posiadacze PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X mogą liczyć na skalowaną rozdzielczość 4K oraz płynność na poziomie 60 fps-ów. Podstawowe wersje konsol wyświetlą natomiast obraz z 1080p, lecz również 60 klateczkach. Na Nintendo Switch mowa jest natomiast o 1080p/30fps w trybie stacjonarnym oraz 720p/30fps w trybie przenośnym.

Dark Souls Remastered obejmie również dodatek Artorias of the Abyss. Zapraszamy na zwiastun!

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się