Dark Souls III – test wydajności na XOne i maksymalne ustawienia PC

Do tego 100 minut rozgrywki z nowego tytułu od studia From Software.

Dark Souls III zadebiutuje na naszym kontynencie 12 kwietnia, choć jak pisaliśmy rano, jest sposób, by zagrać już teraz w pełną wersje gry w angielskiej wersji językowej.


Im bliżej premiery, tym więcej materiałów z rozgrywki przedostaje się do sieci. Kilka z nich wrzucamy poniżej. Pierwszy filmik to 100 minut z Dark Souls III, które przygotował serwis Polygon.

Posiadacze blaszaków powinni zainteresować się szczególnie drugim i trzecim materiałem, które ukazują odpowiednio Dark Souls III w maksymalnych ustawieniach i rozdzielczości 4K oraz maksymalnych ustawieniach przy jakości obrazu 1080p. Warto zwrócić uwagę na lewy górny róg ekranu przy tych filmikach, gdzie można podejrzeć płynność rozgrywki. Autor nagrywał wszystko na komputerze wyposażonym w kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 980 oraz procesor Intel i7 4770K.

Na koniec mamy test Dark Souls III w wersji na konsolę Xbox One przygotowany przez ekipę Digital Foundry. Wynika z niego, że tytuł działa na nonsoli Microsoftu w natywnej rozdzielczości 900p i choć przez większość czasu utrzymuje 30 fps-ów, to czasem zdarza się mu zanurkować do poziomu 20 klatek na sekundę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet