Daredevil nie otrzyma 4. sezonu. Marvel ma jednak inną niespodziankę dla fanów

Charlie Cox w serialu Daredevil
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Są nowe wieści na temat serialu Daredevil. Produkcja nie otrzyma jednak 4. sezonu, w zamian powstanie reboot.

Potwierdziły się pogłoski o wznowieniu projektu poświęconego Daredevilowi. Wbrew oczekiwaniom fanów serial nie otrzyma jednak kolejnego sezonu, a zamiast tego opowie nową historię. Według informacji portalu Production Weekly nad tytułem pracują już producenci Kevin Feige oraz Chris Gray. Całość zadebiutuje na Disney+, choć jak na razie jest zbyt wcześnie, by wyznaczyć datę premiery.

Nie podano dotychczas żadnych członków obsady, jednak wiadomo już, że we wszystkich nadchodzących projektach w Matta Murdocka wcielać się będzie Charlie Cox. Brakuje natomiast informacji, czy oprócz niego zobaczymy jakieś znane twarze. Nie jest to mimo wszystko wykluczone, że w produkcji powróci choćby Kingpin (Vincent D’Onofrio) czy Karen Page (Deborah Ann Woll).

Nie jest to zapewne informacja, jaką chcieli usłyszeć fani Matta Murdocka. Daredevil w nowej wersji może być bowiem nieco „ugrzeczniony”, jako że trafi na platformę Disney+. Sam Charlie Cox stwierdził już, że zaakceptuje wszystko, co Marvel może zrobić z jego bohaterem; mimo wszystko przyznał również, że osobiście nie jest zwolennikiem zbytniego łagodzenia postaci Matta Murdocka. Dla zwolenników brutalniejszej wersji Daredevila nadal pozostanie jednak serial produkowany dla Netfliksa, obecnie dostępny także na Disney+.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie