Daredevil może powrócić z 4. sezonem. Kiedy ruszą zdjęcia?

Charlie Cox jako Daredevil
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Plotki głoszą, że Daredevil już wkrótce otrzyma wyczekiwany 4. sezon. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Portal Murphy’s Multiverse podaje, że Disney ma w planach wskrzeszenie serialu produkowanego oryginalnie dla Netfliksa. Świadczyć ma o tym założenie przez korporację spółki produkcyjnej Blind Faith (Ślepa Wiara), której nazwę można interpretować w kontekście postaci Daredevila. Informację potwierdził następnie jeden z redaktorów Geeks World Wide, zaznaczając, że spółka zajmie się kontynuacją serialu jeszcze w tym roku. Jak na razie wieści należy zatem potraktować jako plotkę, mimo że pochodzą ze sprawdzonych źródeł; ani Marvel, ani Disney nie skomentowały dotychczas sprawy.

Choć Daredevil z pewnością zasługuje na 4. sezon, wielu fanom może się nie spodobać nowe podejście do serialu. Marvel pod wodzą Disneya bardzo rzadko wykracza poza kategorię wiekową PG-13; fani Daredevila przyzwyczaili się natomiast do nieco mroczniejszej strony swojego bohatera. Sam Charlie Cox jest wprawdzie otwarty na „ugrzecznioną” wersję Matta Murdocka; choć i on uważa, że tej postaci nie powinno się kierować do młodszych widzów. Ostateczna decyzja w tej materii należy jednak do Disneya, czyli właściciela praw autorskich do wszystkich produkcji tworzonych pod szyldem Marvel Studios.

Produkowany dla Netfliksa Daredevil, a także inne seriale z tego uniwersum trafią do zasobów platformy Disney+.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie