Daredevil i Kingpin znów się spotkają. Zobaczymy ich w nadchodzącym serialu z Disney+

Daredevil i Kingpin razem pojawią się w kolejnym serialu z MCU
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Było pewne, że Daredevil i Kingpin po nieoczekiwanym powrocie zostaną w MCU na dłużej. Dziś wiadomo, gdzie zobaczymy obu bohaterów.

Portal The Hollywood Reporter informuje, że postaci zobaczymy w nadchodzącym serialu Echo. Produkcja jest poświęcona Mayi Lopez (Alaqua Cox), którą po raz pierwszy ukazano w Hawkeye. Tam zresztą starła się po raz pierwszy z Kingpinem, gdy poznała tragiczną prawdę o śmierci swojego ukochanego wuja. Wygląda więc na to, że złoczyńca jeszcze raz stanie jej na drodze, a ona sama będzie miała szansę wymierzyć sprawiedliwość.

To będzie pierwsza okazja od 2018 roku, by zobaczyć razem obu bohaterów. Gdy pojawiali się w ostatnich produkcjach, to pojedynczo. Kingpin zaliczył zaskakujący debiut w serialu Hawkeye, Daredevil z kolei pojawił się w krótkiej scenie w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu. Obaj zatem oficjalnie znajdują się w MCU – a teraz ponadto spotkają się znów w tej samej produkcji.

Plotki głoszą, iż w Echo zobaczymy też jeszcze jedną znajomą twarz. Jak na razie żadnym źródłom nie udało się tego potwierdzić, lecz z serialem łączona jest Krysten Ritter. Jej Jessica Jones miała już swoje 5 minut w uniwersum Marvela, gdy za poszczególne produkcje odpowiadał jeszcze Netflix; gdyby w istocie wystąpiła w nadchodzącym serialu Disney+, byłby to dla niej oficjalny debiut w Marvel Cinematic Universe. W kolejce czekaliby już zatem tylko Luke Cage, Punisher oraz Iron Fist.

Echo zadebiutuje w 2023 roku na platformie Disney+. Przedstawiciele Marvela nie ujawnili jak na razie dokładnej daty premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie