Daredevil bez krwi i przemocy? Charlie Cox o przyszłości swojego bohatera

serial Daredevil
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Serial Daredevil produkowany dla Netfliksa mógł sobie pozwolić na dużo. Jeśli Disney+ kontynuuje produkcję, najprawdopodobniej będzie ona znacznie łagodniejsza.

Co więcej, Charlie Cox wspiera tę decyzję. Aktor zdradził w rozmowie z portalem ComicBook.com, że nie odciąłby się od serialu w razie obniżenia jego kategorii wiekowej do PG-13:

„Ludzie z Marvela są do tego zdolni. Jestem wielkim fanem wszystkiego, co robili do tej pory i z tego względu nie lekceważę ich. Jeśli będą chcieli zrobić Daredevila w łagodniejszej wersji, wspieram ich, żeby znaleźli wyjście, aby było to zgodne z tym, co dotychczas zrobiliśmy. Może będzie mniej krwi czy coś takiego, ale wspieram ich w działaniu.”

Choć Cox zapowiada, że będzie wspierał spółkę, zdradził równie, że osobiście nie kierowałby Daredevila do młodszych odbiorców. Jego zdaniem bardziej pasuje tu mroczniejsza realizacja. Nie da się ukryć, że spora dawka przemocy czy ukazanie relacji Murdocka z kobietami to elementy, bez którego trudno sobie wyobrazić ten serial. W łagodniejszej wersji z pewnością twórcy nie mieliby aż tyle swobody.

Jak na razie nie wiadomo nic, aby serial Daredevil miał otrzymać kontynuację. Nie jest to jednak wykluczone; produkcja trafi w najbliższym czasie na Disney+ po wycofaniu z Netfliksa, sama postać Matta Murdocka również oficjalnie zawitała do MCU. Jest zatem możliwe, że włodarze Disneya będą chcieli kontynuować przygody Daredevila już całkowicie na swoich warunkach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie