Dangerous Driving 2 na PS5, Xbox Series X, PC i starsze konsole. Dla fanów Burnout

0 komentarzy

Studio Three Fields Entertainment zapowiada Dangerous Driving 2 – wyścigi z otwartym światem i wieloma trybami, w tym wieloosobowym na podzielonym ekranie.

Choć pierwsza część Dangerous Driving – wydana w zeszłym roku na komputerach i konsolach – szału nie zrobiła i przejechała obok wielu z nas cichaczem, twórcy wcale nie zaciągają ręcznego, lecz wręcz przeciwnie – mocniej dociskają pedał gazu zapowiadając jeszcze lepszą (a jakże) drugą część wyścigów.

Three Fields Entertainment ujawnia, że Dangerous Driving 2 (powyższy screen pochodzi z jedynki) zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach obecnej i nadchodzącej generacji. Mowa o PS5, PlayStation 4, Nintendo Switch i oczywiście Xbox Series X oraz Xbox One. Data premiery nie została uściślona, lecz dowiedzieliśmy się, że tytuł ma wylądować na rynku jeszcze w okresie świątecznym 2020 roku.

Twórcy nie podali jeszcze zbyt wielu szczegółów dotyczących tytułu, lecz coś tam jednak zdradzili. Wiadomo, że Dangerous Driving 2 to gra wyścigowa w otwartym i dynamicznym świecie, w którym czeka na nas wiele wydarzeń. Pościgamy się zarówno z przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i z innymi graczami przez sieć. Dodatkowo mamy otrzymać tryb kanapowy na podzielonym ekranie. Gwoździem programu będą starcia kilkudziesięciu samochodów oraz wielkie kraksy i na ten tryb chyba czekamy najbardziej.

Niestety, nie zobaczyliśmy póki co ani screenów, ani zwiastuna z Dangerous Driving 2. Pierwsze materiały z rozgrywki mogą do nas trafić jednak już wkrótce – grywalne demo zostanie pokazane na targach PAX East (27 lutego – 1 marca).

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się