Premierowy zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Twórcy zachęcają do oczekiwanej historii

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition - chyba poznaliśmy datę premiery i cenę
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawił się premierowy zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Jutro premiera niezwykle oczekiwanego dodatku do megahitu CD Projekt RED.

26 września 2023 roku nastąpi “ten” moment – premiera Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Wtedy też okaże się, czy CD Projekt RED faktycznie odkupiło swoje winy. Oczywiście podstawowa gra to nadal wyjątkowa pozycja, a DLC może udowodnić, czy scenarzyści mogą jeszcze raz wykreować tak angażującą historię.

Krytycy są jednak zachwyceni, więc coś to musi oznaczać. Na pewno jednak najlepiej wydać wyrok samodzielnie, gdy gra już zadebiutuje. Z tej okazji deweloperzy pokusili się o wydanie nowego zwiastuna gry. Nie jest długi, więc nie trzeba poświęcać na niego dużo czasu.

Należy pamiętać, że CP77: Widmo wolności to tylko jedna z nowości. Oczekiwana fabuła to oczywiście coś, na co fani gry czekali od dawna, ale gracze dostali niedawno także aktualizację 2.0. Znacząco przemodelowuje ona rozgrywkę, w tym drzewko umiejętności, dodając również nowe skille. To dobra wiadomość dla każdego, kto narzekał na za małą “RPG-owość” gry. Wśród nowości należy także wymienić ulepszony system policji, nową facjatę Johnny’ego, nową mini-grę, walkę z pojazdów i wiele więcej.

Jeżeli nie pamiętacie, kiedy odblokuje Wam się gra, CDPR podzieliło się stosownymi informacjami już jakiś czas temu. Zapraszam więc do tego tekstu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie