Wiemy, od której godziny zagramy w Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Rezerwujcie wolny czas

Cyberpunk 2077: Widmo wolności - oto godziny premiery, kiedy zagramy
Newsy PC PS5 Xbox Series

O której godzinie można grać w Cyberpunk 2077: Widmo wolności? CD Projekt RED opublikował światową mapę debiutu gry.

Wielce oczekiwane fabularne rozszerzenie do polskiego hitu jest jedną z najciekawszych premier końcówki tego roku. Nic więc dziwnego, że gracze nie mogą doczekać się ulepszeń i nowej historii. Oczywiście to nie tylko płatna zawartość, bo wraz z DLC do gry trafi olbrzymia aktualizacja 2.0. W tym artykule przeczytacie, które nowości otrzymamy za darmo, a za które trzeba płacić.

Jeśli jednak nie możecie doczekać się debiutu, mam dla Was świetną wiadomość. CD Projekt RED podzielił się mapą premiery gry, z zaznaczeniem poszczególnych stref czasowych. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że polscy graczy uruchomią grę już o godzinie 1:00 w nocy we wtorek 26 września na PC i o godzinie 12:00 czasu polskiego na konsolach.

Pamiętajcie, że aktualizacja 2.0 dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry trafi na serwery już 21 września, czyli za dwa dni! Wtedy tez skorzystamy z nowości i ulepszeń przewidzianych dla fanów cyberpunka.

W tym miejscu znajdziecie ostatni zwiastun gry z gwiazdą DLC, czyli Idrisem Elbą w roli głównej. Mam jednak nadzieję, że posiadacze PC upewnili się, że dodatek nie przegrzeje ich komputerów! Cyberpunk 2077: Widmo wolności to wielka premiera, którą GOG świętuje w wyjątkowy sposób – rozdając darmowe przedmioty dla fanów.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie