Dawid Podsiadło w Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Sprawdźcie fragmenty utworu

Cyberpunk 2077: Widmo wolności z Dawidem Podsiadło [WIDEO]
Newsy PC PS5 Xbox Series

W CYberpunk 2077: Widmo wolności wystąpi Dawid Podsiadło. Nie jako aktor, a jako wykonawca głównego utworu oczekiwanego dodatku.

Jeżeli któryś polski muzyk nie musi narzekać na słabą popularnością, z pewnością jest nim Dawid Podsiadło. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów nie tylko nagrał wiele hitów, ale i jego koncerty cieszą się gigantycznym zainteresowaniem fanów. Nic dziwnego, że to właśnie do niego skierowało się CD Projekt RED.

Dawid Podsiadło x Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Z drugiej strony taki wybór nie powinien też dziwić, bo Podsiadło już wcześniej nagrał motyw Cyberpunk: Edgerunners. Jeżeli oglądaliście świetne anime od Netfliksa, to z pewnością kojarzycie tę piosenkę, która powstała wspólnie z Akira Yamaoką – uznanym japońskim kompozytorem odpowiadającym także m.in. za charakterystyczne i legendarne nuty w grach z serii Silent Hill.

Teraz Podsiadło wrócił do świata Cyberpunka, a w zasadzie – do Dogtown. Jego utwór pojawi się w nadchodzącym dodatku, a gracze i fani muzyka mogą już teraz usłyszeć kilka fragmentów. W YouTube pojawił się film ukazujący kulisy powstawania piosenki.

Premiera Widma wolności już 26 września 2024 roku. W tym miejscu znajdziecie dokładną mapę z godzinami startu gry. Wcześniej do podstawowej wersji produkcji trafi również gigantyczna łatka 2.0, która wprowadzi sporo nowości i poprawek oczekiwanych przez graczy od dawna.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie