Dziś premiera Cyberpunk: Edgerunners. Dawid Podsiadło i Akira Yamaoka łączą siły w nowym utworze

Cyberpunk: Edgerunners debiutuje. Do odsłuchania nowa piosenka
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Dziś na Netfliksie debiutuje serial Cyberpunk: Edgerunners. Jest to anime osadzone w uniwersum Mike’a Pondsmitha i gry Cyberpunk 2077.

Cyberpunk: Edgerunners to szalenie oczekiwany serial anime od Netfliksa. Fani polskiego Cyberpunk 2077 oraz świata wykreowanego przez Mike’a Pondsmitha mogą już teraz logować się na platformę, aby obejrzeć na raz wszystkie 10 odcinków. Te trwają po około 24 minuty, więc w sam raz na szybki bingewatching albo popołudniowe odpalenie odcinka do obiadu.

Cyberpunk: Edgerunners przedstawia historię Davida Martineza – człowieka wychowanego przez ulice. I to w futurystycznym mieście przyszłości, w którym rządzi zupełnie nowy porządek, a świat zmienił się nie do poznania. Chce on przede wszystkim przetrwać, ale z czasem wspina się po szczeblach kariery, aby zostać tytułowym Edgerunnerem, czyli wyjętym spod prawa najemnikiem.

Wraz z premierą całego pierwszego sezonu, dostaliśmy również nowy utwór ze ścieżki dźwiękowej. I to nie byle jaki, bo wieńczący każdy odcinek anime. „Let You Down” powstało dzięki zaangażowaniu do projektu Dawida Podsiadło oraz Akiry Yamaoki, cenionego i znanego w branży gier kompozytora. Jego wcześniejsze dokonania to m.in. seria Silent Hill albo Castlevania.

Warto przypomnieć, iż ostatnio otrzymaliśmy również pełne intro produkcji, a do tego zwiastun. Ten, w razie czego, z pewnością należy określić jako „18+”. Warto również przypomnieć o nowościach związanych z serialem, które niedawno trafiły do Cyberpunka 2077. Do tego tytuł otrzymać ma w swoim czasie pierwsze (i zapewne jedyne) fabularne DLC.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie