Cyberpunk 2077: Ultimate Edition oficjalnie. Data premiery i szczegóły nowego wydania

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition oficjalnie. Szczegóły i data premiery
Newsy PC PS5 Xbox Series

Dzisiejszy przeciek nie kłamał. Cyberpunk 2077: Ultimate Edition faktycznie do nas zmierza. Znaczy szczegóły nowego wydania i datę premiery.

Wcześniej pisałem o przecieku okładki nowej wersji Cyberpunka 2077. Polski megahit faktycznie doczekać się ma ulepszonej edycji, co wiemy od jakiegoś czasu, gdy fakt pakietu potwierdziło CD Projekt RED. Trochę musieliśmy czekać, ale w końcu się doczekaliśmy. Znamy datę premiery oraz szczegóły kompletu.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to przede wszystkim najbardziej aktualne dotychczas wydanie gry. W środku znajdziemy nie tylko „podstawkę”, ale i fabularne rozszerzenie Widmo wolności. Co więcej, sama gra będzie dostępna od razu w wydaniu 2.0, czyli ze wszystkimi ulepszeniami i patchami. W zestawie znajdzie się również dodatkowa zawartość DLC, w tym różne przedmioty z katalogu nagród CDPR.

To także szczególna okazja na zakup gry w wersji fizycznej na PS5, Xbox Series X/S i PC. Dotychczas CP77 nie doczekało się wersji pudełkowej na bieżącą generację, a jedynie na last-geny. Widmo wolności w ogóle w pudełku nie wyszło, także to jedyna możliwość zakupu fizycznego egzemplarza. Gra ukaże się także w wersji fizycznej, lecz ominie poprzednią generację. Cyberpunk 2077: Ultimate Edition trafi na PC, PS5 i Xbox Series X/S 5 grudnia 2023 roku.

Na razie deweloper nie potwierdził ceny zestawu. Ta, jeżeli wierzyć wcześniejszym przeciekom, może wynosić nawet 59,99 dolarów, co dość rozzłościło graczy. Póki jednak nie dostaniemy oficjalnego potwierdzenia, lepiej nie przejmować się za bardzo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie