To data premiery i cena Cyberpunk 2077: Ultimate Edition? Fani są mocno wkurzeni

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition - chyba poznaliśmy datę premiery i cenę
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED już wcześniej potwierdził przypuszczalne od dawna Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. GameStop mógł przez przypadek zdradzić zbyt wiele.

O „ultymatywnej edycji” (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać) Cyberpunka 2077 słyszymy już od dawna. W jednym z tegorocznych spotkań z inwestorami CD Projekt RED potwierdziło, że taka edycja gry się ukaże. Czekaliśmy i czekaliśmy, ale do tej pory nie poznaliśmy praktycznie żadnych o niej informacji.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition wkurza graczy

Teraz, jak donosi Cheap Ass Gamer na Twitterze podzielił się bardzo ciekawym odkryciem w wewnętrznych dokumentach sklepu GameStop. Widnieje tam data premiery i potencjalna cena wydania CP77: Ultimate Edition. W środku najpewniej dostaniemy zestaw najbardziej do tej pory aktualnej wersji podstawowej gry oraz DLC Widmo wolności.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition (PS5/X) ukaże się 5 grudnia i kosztować będzie 59,99 dolarów, jak widnieje w wewnętrznym systemie GameStop.

– czytamy we wpisie

Gra miałaby więc zadebiutować już za chwilę. Data premiery wydaje się dość konkretna, a nie przypomina zwykłego placeholdera, jak to często ma miejsce. Oczywiście nie ma sensu za bardzo w to wierzyć, bo nie są potwierdzone informacje, a mogą być nawet już nieaktualne. Cena jednak wkurzyła społeczność już teraz.

„Od usunięcia z PS Store, do naprawienia gry i ponownego pobrania pełnej ceny. Brawo” – pisze jeden z redditorów. „Lol, po co kończyć grę na czas, skoro po latach od jej ukończenia można pobierać za nią pełną cenę?” – pyta retorycznie inny. Jeżeli więc pełna, dość wysoka cena za kompletną edycję się potwierdzi, wielu graczy może nie być pocieszonych.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie