Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 patch 1.06. Nasze zapisy są już bezpieczne

Do Cyberpunk 2077 trafił patch 1.06. Aktualizacja eliminuje kilka poważnych błędów i poprawia stabilność na konsolach.

Cyberpunk wciąż nie działa najlepiej na PlayStation 4 i Xbox One, choć i tak jest dużo lepiej względem premierowej wersji gry. Gracze nadal skarżą się na sporą ilość błędów i problemy ze stabilnością.

Do gry trafiła kolejna łatka, która eliminuje dwa istotne błędy i poprawia stabilność rozgrywki na konsolach. Pamiętajcie, że to tylko hotfix, który ma za zadanie naprawić najbardziej krytyczne niedoróbki, a nie pełnoprawna aktualizacja. Na nie będziemy musieli poczekać do stycznia i lutego.

Oto lista zmian w aktualizacji 1.06 do Cyberpunka 2077:

  • Dum Dum nie będzie już nieobecny przy wejściu do Totentanz w zadaniu Second Conflict,
  • Poprawiono zarządzanie pamięcią i stabilność (na konsolach), dzięki czemu gra będzie się mniej zawieszać,
  • Limit rozmiaru plików zapisu 8MB został usunięty.

Warto wspomnieć, że trzecia poprawka nie przywróci zepsutych stanów zapisu. Ich utrata jest permanentna i wątpię, aby jakakolwiek aktualizacja była w stanie to naprawić.

Dodatkowo niektórzy gracze wciąż zgłaszają problem ze znikającym Dum-Dumem. Jeśli błąd nadal występuje również u Was w wersji na PC, spróbujcie zweryfikować pliki gry przy pomocy wbudowanego w GOG lub Steam narzędzia.

Kolejne łatki powinny trafić do gry po Nowym Roku. Na ten moment poprawa wspomnianego problemu z plikami zapisów najwyraźniej była priorytetem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%