Oto edycja specjalna Xboksa One dla fanów Cyberpunka 2077 [WIDEO]

Microsoft prezentuje wygląd limitowanej edycji Xboksa One. Konsola inspirowana Cyberpunkiem 2077 trafi do sprzedaży jeszcze przed premierą gry.

Kilka dni temu CD Projekt RED w asyście Microsoftu postawiło przed graczami zadanie, którego rozwiązanie pozwoliło im dotrzeć do wideo pokazującego specjalne wydanie Xboksa One oraz kontrolera do konsoli. Jeśli chodzi o pada, zobaczyliśmy to samo urządzenie, które kilka dni temu pojawiło się w ofercie kanadyjskiego Amazonu. Pisaliśmy o nim przed weekendem – tutaj możecie zobaczyć galerię zdjęć.

Co dotyczy samej konsoli, to utrzymany w cyberpunkowej stylistyce Xbox One ma przyciągające wzrok kolory i napisy świecące w ciemności. Urządzenie trafi do sprzedaży już w czerwcu, ale nie wiadomo, ile egzemplarzy będzie dostępnych i ile to wszystko będzie kosztować.

Pod względem podzespołów, Xbox One Cyberpunk 2077 Limited Edition nie będzie różnić się od sprzedawanych obecnie konsol (ma to być wersja z dyskiem 1TB). Dodatkiem, jakiego nie znajdziemy w standardowych wersjach, jest natomiast kod do cyfrowej wersji gry od RED-ów. Oczywiście tytuł nie będzie dostępny od czerwca – gra najpewniej pobierze się automatycznie w dniu premiery.

Cyberpunk 2077 trafi do sklepów 17 września 2020.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: