Cyberpunk 2077 – oto limitowana edycja pada do Xboksa One [GALERIA]

Na stronie Amazon.ca pojawiła się oferta dotycząca edycji specjalnej pada do konsoli Microsoftu. Urządzenie inspirowane Cyberpunkiem 2077 będzie dostępne w maju.

Nowa produkcja CD Projekt RED miała trafić do graczy już dzisiaj. Ostatecznie jednak debiut gry został przełożony na wrzesień. Tymczasem na kanadyjskiej stronie Amazonu od niedawna można podziwiać oficjalnego pada inspirowanego Cyberpunkiem 2077.

Trzeba przyznać, że kontroler przyciąga uwagę – ma interesujący design i fajne kolory. Ciekawą rzeczą są widoczne gdzieniegdzie obdrapania i zarysowania. Na padzie widzimy też nazwę korporacji z gry.

Kontroler będzie dostępny od 4 maja 2020. Na razie nie wiadomo, ile sztuk trafi do sprzedaży.

Cyberpunk 2077 to futurystyczna gra RPG z otwartym światem i widokiem FPP. Akcja produkcji ma rozgrywać się w tytułowym roku 2077. Trafimy do fikcyjnego miasta Night City i jako bohater (lub bohaterka) o imieniu V będziemy działać jako najemnik, wykonując zadania postawione przez twórców.

Produkcja zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xboksa One oraz Google Stadia 17 września. Tytuł ma otrzymać też darmowy update do wersji na Xbox Series X. Dystrybucją Cyberpunka zajmie się Cenega.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: