Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Crysis dostanie tryb graficzny „Can it Run Crysis?”. Zobaczcie, jak się prezentuje

Już w tym miesiącu na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One zawita odświeżony Crysis, a posiadacze blaszaków jeszcze raz zadadzą sobie pytanie – Czy pójdzie na tym Crysis?

Oryginalny Crysis był sporym wyzwaniem dla pecetów i zdanie „Czy pójdzie na tym Crysis?” padało z ust milionów graczy. Nadchodzący remaster otrzymał już wymagania sprzętowe i choć są one wysokie, nie można mówić, że przyprawiają o zawrót głowy. Ale…

„Can it Run Crysis?”

Crytek ogłasza, że remaster dostanie specjalny tryb graficzny nazwany „Can it Run Crysis?”, który ma wycisnąć ostatnie soki z kart graficznych i innych podzespołów naszych komputerów. Prawdopodobnie deweloper przedstawi nowe wymagania sprzętowe, które będą przeznaczone jedynie dla wspomnianego trybu.

Na razie otrzymaliśmy jeden screen z „Can it Run Crysis?”, który znajdziecie poniżej. Dla porównania, zerknijcie również na screen od użytkownika Filipi_7 z Reddit – obrazek pokazuje ten sam kadr z oryginalnej gry w maksymalnych ustawieniach. Jak widać, różnica jest ogromna.

Crysis Remastered – screen z trybu graficznego „Can it Run Crysis?”.
Crysis – screen z oryginalnej wersji gry w maksymalnych ustawieniach.

Przypominamy, że Crysis Remastered zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One już 18 września. Gra jest już dostępna na Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się