Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Crysis Enhanced Edition za darmo do pobrania. Fani przebiją Crytek?

Nie musimy czekać na oficjalny Crysis Remastered, skoro już teraz fani serii oddają w nasze ręce Crysis Enhanced Edition. 

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o modzie do gry Crisis, który otrzymał nazwę Crysis Enhanced Edition. Choć początkowo był on dostępny jedynie dla osób wspierających projekt na Patreonie, teraz każdy posiadacz PC może go pobrać za darmo.

Naprawdę warto, ponieważ modyfikacja znacznie poprawia wizualną stronę kultowej strzelanki. Crysis Enhanced Edition oferuje wysokiej jakości tekstury, ulepszoną wodę i efekty cząsteczkowe, poprawione niebo, mgłę oraz ulepszone oświetlenie wewnątrz budynków oraz cieniowanie trawy, co daje naprawdę świetny efekt.

Niestety, twórcy projektu nie udostępnili w publicznej wersji Crysis Enhanced Edition tekstur w jakości 4K/8K, które nadal są schowane za ścianą na Patreonie.

Jednak, to co dostajemy w ramach darmowego moda zapewnia nam to samo (a nawet więcej) niż nadchodzący płatny Crysis Remastered. Crytek opóźnił premierę swojego remastera po krytyce fanów i jedynie na Nintendo Switch gra pojawi się we wcześniej planowanym terminie, 23 lipca.

Obecnie deweloper w pocie czoła pracuje nad poprawieniem Crysis Remastered i jesteśmy naprawdę ciekawi, czy przebije on darmowego Crysis Enhanced Edition. Mod waży około 10 GB i możecie go pobrać z tego miejsca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się