Crytek planuje Crysis Battle Royale i VR? Ogromny przeciek

Crytek planuje Crysis Battle Royale i VR? Ogromny przeciek
Mobile PC

Przeciek sugeruje, że Crytek planuje wydanie Crysis Battle Royale i VR. Dokumenty zdradzają również istnienie Hunt Mobile i kontynuacji Ryse.

Remaster Crysisa przyjął się dość chłodno wśród graczy, ale Crytek nie zamierza porzucać swojej marki. Najnowsze przecieki sugerują, że producent ma ambitne plany na swoje kolejne gry.

Powyższe tytuły pochodzą z ujawnionych dokumentów firmy. Wszystkie produkcje wydają się być bardzo prawdopodobnymi projektami, bowiem idealnie wpasowują się w dotychczasowy plan wydawniczy studia.

Crysis VR zdaje się być szczególnie prawdopodobny, bowiem marka aż prosi się o wprowadzenie w świat wirtualnej rzeczywistości. Podobnie sprawa wygląda w przypadku Crysis Next, który ma być tytułem battle royale.

Nieco bardziej enigmatycznie prezentują się pozostałe produkcje. Hunt Mobile to najprawdopodobniej mobilna konwersja (lub osobna odsłona) Hunt: Showdown.

Robinson II to z kolei kontynuacja VR-owej gry od Crytek, która była jedną z pierwszych „większych” gier na gogle wirtualnej rzeczywistości. Ewolucja technologii najwyraźniej pozwoliła na opracowanie pełnoprawnej kontynuacji.

Skoro Crysis Next było grą battle royale, to w takim razie Ryse Next może być podobnym projektem. Połączenie mechanik z Ryse: Son of Rome z trybem battle royale zdaje się być nieco karkołomne, więc szczególnie ten tytuł może budzić podejrzenia, że przeciek jest fałszywy.

Póki co warto uznać ten przeciek za plotkę i wstrzymać się z przesadną ekscytacją. Choć większość z ujawnionych gier zdaje się być dość naturalnym następstwem wcześniejszych poczynań Crytek, to lepiej poczekać na ich oficjalne prezentacje.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie