Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Crysis Enhanced Edition, czyli odpicowany kultowy shooter. Projekt fanów

Crytek ogłosił w kwietniu Crysis Remastered, a zanim przyjdzie na niego pora, zobaczcie, jak modderzy na własną rękę odświeżyli stary hit.

RemasterStudio przedstawia nowy mod do oryginalnego Crysisa, który w znacznym stopniu podbija oprawę wizualną gry. Crysis Enhanced Edition oferuje wysokiej jakości tekstury (w niektórych przypadkach nawet 8K), ulepszoną wodę i efekty cząsteczkowe, poprawione niebo, mgłę oraz ulepszone oświetlenie wewnątrz budynków, co daje naprawdę świetny efekt. Zobaczcie na filmiku poniżej porównanie gry bez moda oraz z zainstalowanym modem.

Póki co, mod Crysis Enhanced Edition jest dostępny jedynie dla osób, które wspierają twórców na Patreonie. Możliwe jednak, że niedługo pojawi się do pobrania dla każdego zainteresowanego. Na pewno damy Wam znać!

Ciekawe, jak przy prezentowanym modzie wypadnie zapowiedziany oficjalny Crysis Remastered. Crytek pokazał jedynie krótki teaser poprawionej wersji strzelanki, w której na pewno zobaczymy nowe tekstury i wsparcie dla ray tracingu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się