Crash Bandicoot PS One vs PS4 Pro 4K – porównanie grafiki

Crash Bandicoot PS One vs PS4 Pro 4K – porównanie grafiki
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Kultowa gra w nowych szatach.

Jedną z niespodzianek PlayStation Experience 2016 była zapowiedź odświeżonej trylogii serii od studia Naughty Dog z rezolutnym jamrajem w roli głównej. PlayStation 4 otrzyma tym samym totalnie odmienione Crash Bandicoot (1996), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) oraz Crash Bandicoot: Warped (1998).

Niestety, odmiana sprowadza się tylko do poprawionej grafiki, podczas gdy układ poziomów czy rozmieszczenie wrogów to zwyczajne kopiuj/wklej z oryginalnych produkcji. Jeśli zatem znacie starsze Crash’e na wylot, nie znajdziecie tutaj nowych doświadczeń.

Poniżej możecie zobaczyć dwa pełne poziomy z remastera pierwszej części serii, lecz zanim do nich przejdziecie, warto zatrzymać się przy kolejnym porównaniu grafiki, które serwuje nam niezawodny Cycu1. Widać, że nowe szaty jamraja są naprawdę błyszczące.

Premiera Crash Bandicoot N. Sane Trilogy została zapowiedziana na przyszły rok.

Crash Bandicoot powraca!

Konferencja PSX przynosi świetną wiadomość dla fanów Crasha. Ten powrca w odświeżonej trylogii trzech pierwszych części. Komplet zawierający gry ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku, a poniżej znajdziecie oficjalny materiał od Sony pokazujący Crash Bandictoo N.Sane Trilogy z porównaniem do oryginałów z lat 90.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie