CoD: Vanguard alfa test PS5

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Zobaczcie 60 minut gameplayu z testów alfa CoD: Vanguard na PS5

W piątek ruszyły otwarte testy alfa CoD: Vanguard na PS4 i PS5. Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak wygląda tytuł na obecnym etapie prac, to obejrzyjcie poniższe filmiki.

Na początku weekendu rozpoczęły się otwarte testy wersji alfa nowego CoD-a. W internecie można obejrzeć zapisy rozgrywki z Vanguarda na PS5. Poniżej publikujemy dwa filmiki – pierwszy ma 16 minut, a drugi ponad 50. Jest więc co oglądać.

Chętni na udział w testach otrzymali do przetestowania tryb Wzgórze mistrzów. Tryb oferuje potyczki na arenie składającej się z czterech połączonych ze sobą map: Airstrip, Trainyard, Market oraz Courtyard. Gracze walczą w pojedynkę i w 2- lub 3-osobowych drużynach. Mamy określoną liczbę żyć. Wygrywa zespół, który ostatni pozostanie na polu bitwy.

Niedawno pisaliśmy też, że Vanguard ma działać płynnie na PS5, oferując wyświetlanie obrazu w 120 klatkach na sekundę.

Testy alfa trwają do dzisiaj. Natomiast pełna wersja CoD: Vanguard trafi na PC, PS4, PS5, Xboksa One i Series X/S 5 listopada 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się