Oto prezent dla każdego, kto zaloguje się w Call of Duty: Warzone i Vanguard

Call of Duty Warzone Vanguard - Forbidden Sacrifice
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Rozpoczął się drugi sezon w Call of Duty: Warzone i Vanguard, a to oznacza wiele powodów, by powrócić do produkcji spod szyldu Activision. Wśród nich znalazły się m.in. podwójne punkty doświadczenia oraz pakiet ze skórkami i nie tylko.

Obecnie trwa wydarzenie Max Double XP, które potrwa od 18 do 22 lutego. W tym czasie w Warzone i Warzone gracze zyskają dwa razy więcej EXP-a, wliczając w to również klanowe doświadczenie w Vanguardzie.

Drugim ważnym bonusem jest pakiet kosmetyczny Forbidden Sacrifice, który zawiera m.in. skina do postaci oraz dwa schematy broni, a także możliwość pominięcia poziomu karnetu bojowego. Twórcy gry wycenili ten pakiet na 20 dolarów. Aby go odebrać, należy po prostu zalogować się do Call of Duty: Warzone lub Vanguard do 22 lutego, do godziny 19:00.

W obu grach obecnie znajdziecie nowy battle pass, który, jak zwykle miało to miejsce, posiada aż 100 leveli do odblokowania. Każdy z nich nagradzany jest specjalnym przedmiotem – od dodatkowego EXP-a, przez skiny i emotki, po schematy broni.

Zrobiliście sobie przerwę od CoD-a w ostatnim czasie? Jeśli tak, dobrze jest teraz do niego powrócić, by sprawdzić jak drugi sezon sprawdza się w akcji. Na pewno wymienione bonusy są dobrą zachętą, by dokładnie to zrobić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie