Call of Duty: Warzone i Vanguard na zwiastunie drugiego sezonu. Nowe bronie, bombowce i wyścigi

Call of Duty Warzone - żołnierz z karabinem i żołnierz z młotem wspierają się w walce
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nareszcie Activision przekazało informacje na temat drugiego sezonu w Call of Duty: Warzone Pacific oraz Vanguard. Zapowiada się na masę nowości, które powinny spodobać się graczom.

Start nowego sezonu odbędzie się 14 lutego, więc idealnie, by wraz ze swoją drugą połówką spędzić czas na Calderze lub mapach Vanguarda. Twórcy gry zapowiedzieli, że w Call of Duty: Warzone pojawią nowe lokacje, bombowiec (kolejny rodzaj samolotu) oraz specjalne wydarzenie.

Natomiast Vanguard zostanie wzbogacony o dwie nowe mapy oraz wyczekiwane mecze rankingowe. Jeśli lubujecie się w wyścigach, to i coś dla Was się znajdzie. W nowym trybie zatytułowanym „Arms Race” będziecie ścigać się z innymi graczami do wyznaczonych punktów, by jak najszybciej zniszczyć bazę przeciwnika.

Oczywiście graczy czeka także masa skinów do odblokowania kolejnych (także nowych!) broni, więc rekomenduję zaopatrzyć się czym prędzej w karnet bojowy, jeśli chcecie skorzystać z jak największej liczby świeżej zawartości.

Poniżej możecie zobaczyć przerywnik filmowy będący jednocześnie zwiastunem drugiego sezonu. Tak, jak to bywa i po uruchomieniu CoD-a, ten jest bardzo głośny, więc rekomenduję zmniejszyć głośność na urządzeniu przed uruchomieniem wideo.

Miejmy wszyscy nadzieję, że nowości wprowadzone w poniedziałek przyjmą się wśród graczy, by żaden z nich nie musiał już sobie robić tatuażu na pośladku. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie