Co pokazuje Rockstar za zamkniętymi drzwiami na targach Gamescom?

Rockstar zaprosiło grupę osób do specjalnej strefy biznesowej niedostępnej dla zwiedzających targi Gamescom. Są dwie teorie w tym temacie.

Nie od dziś wiadomo, że najciekawsze rzeczy podczas branżowych targów dzieją się właśnie za zamkniętymi drzwiami. Dlatego niezmiernie ciekawi nas, co takiego Rockstar zdecydowało się zaprezentować grupie wybranych graczy. Serwis Gamepur stawia na dwie teorie.

Po pierwsze wyczekiwany przez graczy pełnoprawny dodatek do GTA V. Poprzednia odsłona doczekała się dwóch dużych płatnych rozszerzeń, biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie piątą częścią gry, stworzenie przez Rockstar dodatków jest niemal pewne.

Gamepur zastanawia się też nad całkiem nowym projektem od Rockstara. Otóż w 2009 roku producent zapowiedział grę o roboczym tytule Agent, która miała być pierwotnie wydana na wyłączność dla PlayStation 3. Twórcy zarejestrowali nawet nową markę, więc z pewnością coś jest na rzeczy. Długo jednak nic o projekcie nie było wiadomo, ale jeszcze w 2011 roku, Take-Two potwierdziło, że prace trwają.

Co sądzicie? Nad czym pracuje teraz Rockstar?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.