Cities: Skylines do pobrania za darmo

Cities: Skylines do pobrania za darmo
Gry za darmo PC

Popularna strategia ekonomiczna Cities: Skylines jest do pobrania za darmo. Akcja bardzo ograniczona czasowo.

Świetna okazja dla miłośników strategii ekonomicznych. Największy obecnie konkurent dla Sim City, czyli Cities: Skylines jest od dziś do pobrania za darmo. Produkcję można wypróbować do najbliższej niedzieli 11 lutego do godz. 22.00. Trzeba więc się śpieszyć.

Cities: Skylines za darmo POBIERZ

Przy okazji akcji z Cities: Skylines, producent przygotował także zniżki dla tych, którzy zdecydują się zakupić grę. Wersja podstawowa została przeceniona o 75%, więc można ją dostać za 26,99 zł na Steam. Pakiet Deluxe gry Cities: Skylines kosztuje 35,74 zł i zawiera dodatkowo ścieżkę dźwiękową z gry, cyfrową książkę z grafikami koncepcyjnymi oraz pięć zabytków. Twórcy gry przygotowali również obniżkę pakietu zawierające wszystkie wydane do tej pory dodatki. Całość wyceniono na nieco ponad 200 zł, co stanowi obniżkę o 54%.

Cities: Skylines to niezwykle popularna gra strategiczna o zarządzaniu miastem. Produkcja zyskała spory rozgłos, zwłaszcza po tym, jak konkurencyjne Sim City nie spełniło oczekiwań graczy. Gra jest na rynku od 2015 roku, ale nadal potrafi wciągnąć na długie godziny. Jeśli macie wolny weekend, to powinniście mocno zastanowić się nad pobraniem gry. Gwarantujemy sporo naprawdę znakomitej zabawy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie