Kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Coś w sam raz dla fanów budowania miast

Gra za darmo w Epic Games Store Cities_ Skylines
PC

Kolejna gra za darmo dostępna do odebrania w Epic Games Store. Tym razem padło na świetną pozycję dla fanów ekonomii, budowania i zarządzania.

Teraz każdy z nas może zostać wielkim zarządcą miasta! I, co najważniejsze, kompletnie za darmo i bez zbędnych formalności. Wystarczy, że zalogujemy się do Epic Games Store i skorzystamy z kolejnej oferty.

Tym razem padło na Cities: Skylines, czyli świetną strategię, dzięki której można spełnić marzenia dotyczące ogarniania działania miasta. W grze możemy wybudować miasto marzeń od samych fundamentów, ale to tylko kawałeczek całej zabawy.

Sporo czasu będziemy musieli poświęcić na zarządzanie tym wszystkim – systemem transportu, wydatkami na najważniejsze potrzeby czy innymi elementami ekonomicznymi. Dość powiedzieć, że Cities dość ambitnie podchodzi do tego elementu, więc nie powinniśmy się nudzić. Do tego wszystkiego mamy m.in. obsługę modyfikacji czy rozbudowane scenariusze rozgrywki.

Nowy tytuł odbierzemy za darmo w EGS – wystarczy udać się pod ten adres. Jednocześnie poznaliśmy szczegóły dotyczące kolejnej oferty, która dostępna ma być już za tydzień – tradycyjnie w czwartek o godzinie 17:00. Wedle EGS kolejna gra za darmo to In Sound Mind, czyli ciekawy psychologiczny thriller. Gra przeszła bez większego echa, ale wydaje się naprawdę ciekawą pozycją łączącą horror akcji z łamigłówkami i potyczkami z bossami. Byle do kolejnego czwartku!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie