Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cities: Skylines za darmo w Epic Games Store

Twórcy Fortnite’a rozpoczynają zapowiedzianą przed tygodniem świąteczną akcję, w ramach której przez 15 dni będziemy otrzymywać darmowe tytuły. Na pierwszy ogień idzie Cities: Skylines.

Pod względem miejsca odbioru prezentu od Epików wszystko pozostaje bez zmian – tak jak zawsze należy wejść na stronę gry i kliknąć przycisk Pobierz. Inne są natomiast reguły dotyczące czasu oferty – na odebranie darmoszki mamy tylko jedną dobę. Promocja kończy się 18 grudnia o 17:00; wtedy możemy spodziewać się kolejnego bezpłatnego tytułu.

Cities: Skylines to połączenie strategii ekonomicznej i city buildera od studia Colossal Order. Naszym zadaniem jest zbudowanie metropolii od podstaw i zarządzanie nią. Poszczególne decyzje mają wpływ na zadowolenie mieszkańców. Na początku dbamy o takie elementy jak transport, przemysł i budynki mieszkalne; wraz z postępem w rozgrywce otrzymujemy dostęp do kolejnych możliwości.

Przy okazji przypominamy o innych aktualnych ofertach na darmowe produkcje: do 19 grudnia na GOG.com zgarniemy bezpłatnie Prison Architect, a Ubisoft przez jedną dobę rozdaje motocyklową zręcznościówkę Trials Rising. Chętnych na strategię o więzieniach odsyłamy pod ten adres; z kolei link do motorków znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się