Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Cities: Skylines za darmo przez weekend

Jeśli lubicie city buildery, to właśnie nadchodzi dobra okazja, aby przetestować jedną z najlepszych gier tego gatunku ostatnich lat.

Cities: Skylines już od dziś można pobierać za darmo przez Steam. Gra będzie dostępna na PC do 29 marca, więc można testować w trakcie najbliższego weekendu.

Produkcja ukazała się pięć lat temu na PC i zbiera naprawdę świetne oceny. Na Steam otrzymała aż 92% z ponad 81 tys. opinii graczy. Na Metacritic też nie jest dużo gorzej – tam gracze ocenili ją na 8,8 punktów na 10, a recenzenci na 85 punktów na 100.

Obecnie gra na Steam kosztuje 21,59 zł w wersji podstawowej, a z dodatkami 35,74 zł. Wciąga na wiele godzin, więc uważajcie!

Cities: Skylines to bardzo porządna gra, przygotowana ze sporą dbałością o system budowy miasta i mająca wiele innych świetnych elementów. Dodatkowo już teraz widać, że jest wspierana przez społeczność jak i samych twórców, co daje nadzieję, że w przyszłości zobaczymy dużo różnych darmowych modyfikacji. To gra, która będzie tylko rosła przez najbliższy czas i jest naprawdę idealną inwestycją dla fanów strategii ekonomicznych. Mimo drobnych niedociągnięć, warta poleceniapisaliśmy na jej temat przy okazji recenzji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się