Chcecie zobaczyć mapę z Far Cry 4?

Grafika wyciekła do sieci, lecz nie wiadomo, czy jest prawdziwa.

W serwisie Imgur pojawiła się mapa Far Cry 4, którą możecie zobaczyć poniżej. Ubisoft nie odniósł się do przecieku, więc nie mamy pewności, czy grafika jest prawdziwa.


Jak zapowiedziano już wcześniej, rozmiar mapy w Far Cry 4 będzie porównywalny z wielkością terenu z Far Cry 3. W czwórce mapa będzie jednak naszpikowana górami, co uczyni teren bardziej gęstym. – Zamiast wielkich aren chcieliśmy się skupić na gęstości. Będzie więc więcej różnego rodzaju postaci czy zadań. To, że masz większą arenę, nie oznacza, że w całej grze jest więcej do zrobienia – tłumaczył już kilka miesięcy temu Alex Hutchinson z Ubisoftu.

Prace nad Far Cry 4 zostały ukończone, więc pozostaje jedynie czekać na premierę, którą zaplanowano na 20 listopada tego roku. Przypominamy, że tytuł wyjdzie na PC oraz konsole: PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Far Cry 4 na konsolach nowej generacjiodpalimy w rozdzielczości 1080p oraz płynności 30 klatek na sekundę. Jeśli chodzi o minimalne i zalecane wymagania sprzętowe wersji PC, znajdziecie je tutaj.

Mapa Far Cry 4

Far-Cry-4-mapa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet