Chcecie sprawdzić Uncharted 4? Niedługo będzie dobra ku temu okazja

Podczas Warsaw Games Week w dedykowanej strefie Uncharted wszyscy fani PlayStation będą mogli obejrzeć nieprezentowane jeszcze w Polsce na żywo rozszerzone demo gry Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Uncharted 4 zostanie zaprezentowana w strefie PlayStation podczas Warsaw Games Week w dniach 23 – 25 października w Hali Expo XXI w Warszawie. Premiera gry przewidziana jest z kolei na marzec przyszłego roku.

Uncharted 4 to ostatnia część nagradzanej serii Uncharted. Stworzony przez Naughty Dog tytuł Uncharted 4: Kres Złodzieja zostanie wydany wyłącznie na system PlayStation 4.


Warsaw Games Week to targi gier komputerowych i wideo w Warszawie. Na imprezie pojawiają się największe firmy z branży, by zaprezentować to, co w ich ofercie najlepsze, najnowsze i najbardziej oczekiwane. W warszawskiej Hali EXPO XXI uczestnicy znajdą specjalnie zaaranżowane strefy, w których będzie można zmierzyć się ze sobą w turniejach, zobaczyć najnowsze tytuły, przetestować najlepszy sprzęt, czy spotkać się na żywo z najpopularniejszymi graczami i youtuberami.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

21 Shares
Share21
+1
Tweet