Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cenzura niewykluczona w Assassin’s Creed Odyssey i wspinaczka na boskiego penisa

Assassin’s Creed Odyssey ma stronić od golizny, lecz nie dotyczy to ogromnych posągów, po których będziemy hasać.

Jedną z nieodłącznych cech serii Assassin’s Creed jest wspinaczka. Nasz bohater mógł zdobywać najwyższe budowle, skąd podziwiał niesamowite widoki, a następnie wykonywał tzw. Skok Wiary. Odpalając Assassin’s Creed Odyssey będziemy mogli wejść nawet na ogromnego Zeusa, a po drodze… zawisnąć na jego przyrodzeniu.

Gramoląc się na Zeusa możemy teoretycznie pominąć penisa i trzymać się od niego z daleka, lecz zapewne wielu graczy z ciekawości (?) nie daruje sobie, by dotknąć boskiego członka. Nasz bohater/bohaterka mają jednak świadomość, że nie powinni tykać przyrodzenia i na obecność na tej części ciała zareagują odpowiednim komentarzem, który możecie zobaczyć na poniższych materiałach.

Można już teraz podejrzewać, że Ubisoft szykuje naprawdę dużą muszelkę, którą zakryje penisa Zeusa w trybie Wycieczki, który ma zostać udostępniony wszystkim posiadaczom Assassin’s Creed Odyssey po premierze gry (termin nieznany). Podobne muszelkowe rozwiązanie pojawiły się w Assassin’s Creed Origins i jeśli chcecie zobaczyć, jak deweloperzy zasłaniali intymne części ciała w świecie gry, zapraszamy do tego newsa.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%