PlayStation 5 poziomo

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PlayStation 5 – najniższa cena dnia. Oto aktualne oferty na konsole

Zastanawiacie się, gdzie obecnie można najtaniej kupić PlayStation 5? Przeglądamy oferty na stronach polskich elektromarketów.

Polowania na konsolę Sony ciąg dalszy – jeśli jeszcze nie udało się wam zgarnąć PS5, to być może zainteresuje was któraś z aktualnych ofert w największych polskich sieciach. Prezentujemy je poniżej – wraz z cenami. Niestety wciąż nie można nigdzie znaleźć „gołej” konsoli – ale może spodoba wam się któryś z zestawów.

Najtaniej PS5 można kupić obecnie w Media Expert. W tym sklepie konsola kosztuje 2949 złotych – w jednym z dwóch zestawów: z Ratchetem i Immortals Fenyx Rising Shadowmaster Edition oraz z Ratchetem i Spider-Manem: Miles Morales. Linki do tych – i pozostałych – ofert publikujemy poniżej.

[Aktualizacja cen i ofert – 21 czerwca, godz. 16:48]

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się