Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dzisiaj wielki dzień dla osób czekających na Xbox One X!

Microsoft informuje o rozpoczęciu przedsprzedaży konsoli Xbox One X w edycji standardowej.

W ubiegłym miesiącu, podczas targów Gamescom 2017, została ujawniona Limitowana edycja Xbox One X Project Scorpio. W tym samym czasie, konsola trafiła do sprzedaży przedpremierowej, a zainteresowanie fanów przerosło oczekiwana producenta. W ciągu zaledwie tygodnia niemal cały dostępny nakład specjalnej wersji Xbox One X został wykupiony w krajach na całym świecie, czyniąc z Project Scorpio najszybciej sprzedającą się konsolę Xbox w historii. Ostatnie egzemplarze są jeszcze dostępne w sieciach handlowych w Polsce. Pomimo wyprzedania niemal wszystkich dostępnych konsol w Limitowanej edycji Xbox One X Project Scorpio, zainteresowanie nabywców nie spada.

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Dzisiaj producent otwiera przyjmowanie zamówień na standardowe modele konsol Xbox One X, które dostępne są w orientacyjnej cenie detalicznej 2199 zł w ramach oferty przedsprzedaży w Sklepie Microsoft.

Producent konsoli poinformował też, że katalog gier dostępnych w programie Xbox One X Enhanced zawiera już ponad 130 nowych i istniejących tytułów, ulepszonych dla Xbox One X, aby wykorzystać pełną moc urządzenia, w tym Far Cry 5, L. A. Noire, Greedfall i Okami HD. Więcej informacji o Xbox One X Enhanced oraz listę gier można znaleźć na tej stronie.

Zawartość zestawu:

  • Konsola Xbox One X z dyskiem twardym o pojemności 1 TB
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox z technologią Bluetooth
  • Kabel HDMI obsługujący jakośc obrazu 4K
  • Przewód zasilający
  • 14-dniowy próbny abonament Xbox Live Gold
  • 1-miesięczny abonament Xbox Game Pass
  • 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold

 Xbox One X

Najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie – Xbox One X – trafi do sprzedaży w Polsce równocześnie ze światową premierą, 7 listopada 2017 r. Urządzenie będzie dysponować 40 procent większą mocą obliczeniową niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K, przy kompatybilnych telewizorach.

Dostępne obecnie gry Xbox One będą wyglądać i działać lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p. Konsola Xbox One X zaoferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbudowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełni ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox – Xbox One S i Xbox One – a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli będą kompatybilne z nowym urządzeniem.

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się