„Poszedłem do kumpla i umarłem ze śmiechu”. Konsola na respiratorze z tuńczykiem

Xbox-One-X
Newsy Xbox Series XOne

Jeden z graczy popisał się mistrzowsko wykonanym systemem chłodzenia konsoli Xbox. Stary ruszt, styropian, puszki z tuńczykiem i ogromny wiatrak.

Reddit pełen jest zwariowanych rzeczy, ale takiego czegoś się nie spodziewałem. Ktoś wrzucił post ze zdjęciem konsoli, która wygląda, jakby była na respiratorze. I pewnie jest tak, że jakby odłączyć ją od tego ustrojstwa, długo by nie pociągnęła.

Xbox One X z domowym pomysłem na chłodzenie

Zerknijcie na poniższe zdjęcie, okraszone opisem “Konsola mojego kolegi ponownie na podtrzymaniu życia”.

Z komentarzy pod zdjęciem dowiedziałem się, że to Xbox One X, który tak bardzo się przegrzewa, że wymagał nietypowej interwencji. Na konsoli odpalane są głównie gry Assasin Creed, Borderlands i Apex.

Najlepszym pomysłem byłoby przeczyszczenie konsoli, ale jak widać, jej właściciel miał lepszy pomysł. Na szczęście ma dobrego kumpla, który zamierza zrobić mu bardzo miłą niespodziankę:

Kiedy poszedłem do jego domu, zobaczyłem to i umarłem ze śmiechu. Potem umarłem jeszcze bardziej, gdy zobaczyłem puszki z tuńczykiem. On nie wie, ale jutro kupię mu Xbox Series X, więc mam nadzieję, że uda nam się zapewnić jego umierającej konsoli odpowiedni pochówek.

Reddit

Użytkownicy Reddita zdzierają boki z konstrukcji, a zwłaszcza z puszek tuńczyka, które są jej elementem. Nie mogą też uwierzyć, że ktoś w ogóle poświęcił czas na taki “domowy system chłodzenia”, ponieważ to o wiele więcej pracy niż wymiana pasty termoprzewodzącej. Jak widać, nie każdemu jednak chce się czyścić swój sprzęt. Wśród komentarzy znalazła się osoba, która zdecydowała się na “odkurzenie” PS4 dopiero wtedy, gdy przy grach indie wchodziła na poziom helikoptera.

Ktoś zauważył również, że umieszczanie wiatraka od góry nie jest mądrym pomysłem, ponieważ gorące powietrze jest z powrotem “wpychane w urządzenie”.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie