CD Projekt rozdaje 4 gry za darmo i startuje z polską wersją GOG.com

CD Projekt rozdaje 4 gry za darmo i startuje z polską wersją GOG.com
Gry za darmo Newsy PC

Należąca do grupy CD Projekt platforma cyfrowej dystrybucji gier, od teraz w całości po polsku, z popularnymi polskimi metodami płatności, obsługą klienta w języku polskim i z jeszcze większą liczbą polskich gier i lokalizacji.

GOG.com to platforma cyfrowej dystrybucji gier PC, składająca się z serwisu internetowego oraz klienta GOG Galaxy, opcjonalnej aplikacji stworzonej by w prosty i szybki sposób kupować, grać i aktualizować nowe i klasyczne gry, a także do zapisywania gier w chmurze, rozgrywek sieciowych także między platformami i wielu innych. Od dzisiaj platforma jest dostępna w polskiej wersji, co oznacza nie tylko zlokalizowanie serwisu i klienta GOG Galaxy, ale także pełne wsparcie w postaci polskiej obsługi klienta, popularnych wśród polskich użytkowników metod płatności, czy wprowadzenie regionalnych cen.

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

Przy okazji oficjalnego wejścia na polski rynek, nie zapomniano o tym co graczy interesuje najbardziej, a mianowicie o samych grach, także tych darmowych. GOG.com przygotował specjalny prezent – do 26 października, do godziny 13:59, czyli przez najbliższe 48 godzin, gry Stronghold HD oraz A.D. 2044 zawierająca także gry Sołtys i Skaut Kwatermaster, są dostępne zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę GOG.com i jednym kliknięciem dodać gry do swojego konta, by cieszyć się w pełni pozbawionymi wszelkich zabezpieczeń oraz dostosowanych do pracy na nowych systemach operacyjnych grami.

Polska wersja platformy, oznacza że ekipa pracująca nad GOG.com będzie poświęcała jeszcze więcej uwagi pozyskiwaniu polskich gier, jak i polskich lokalizacji, w tym także tych kultowych ze starych wydawnictw CD Projektu czy innych dystrybutorów. Już dziś platforma może pochwalić się ponad 400 lokalizacjami, w tym ukochanymi przez graczy, jak te z serii Baldur’s Gate, Icewind Dale, serii Gothic, S.T.A.L.K.E.R.a czy Syberii – z czego część jest dostępna na wyłączność na GOG.com.

W związku ze startem polskiej wersji platformy, oferta gier tworzonych przez polskich twórców także wzbogaciła się o dodatkowe tytuły. Do już obecnego grona, składającego się z całej serii Wiedźmin, Dying Light, Shadow Warrior 2, czy serii Earth, dołączyły m.in. Crime Cities, Schizm, Reah, A.D. 2044 + Sołtys + Skaut Kwatermaster. W planach jest regularne dodawanie kolejnych tytułów, które polscy gracze pamiętają z dawnych lat, jak i duże premiery typu Frostpunk czy Seven: Days Long Gone.

Kontynuując popularną na polskim rynku tradycję atrakcyjnych cenowo reedycji gier, GOG.com wprowadził nowe, niższe ceny na wybrane tytuły z oferty, cieszące się dużą sympatią wśród polskich graczy. Gry takie jak MDK, BloodRayne, Tropico Remastered, Broken Sword Director’s Cut, Commandos Ammo Pack czy Pizza Tycoon, są teraz dostępne w cenie 9,99 zł. Z czasem grupa tych tytułów będzie się powiększała.

Źródło: GOG.com

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie